Kontakti

Sprīdīša iela 1, Rīga

Tālr.:   (+371) 26109192

  E-pasts: info@cronimetlv.lv

Par mums

SIA "Cronimet Latvia" savu darbību uzsāka 2010.gadā izveidojot divus, visu veidu melno un krāsaino metāllūžņu pieņemšanas punktus – noliktavas – vienu Rīgā Sprīdīša ielā un vienu Gulbenē. 2011.gada rudenī uzņēmums paplašināja savu darbību un izveidoja vēl vienu pieņemšanas punktu – noliktavu Rīgā Daugavgrīvas ielā.
2012.gada vasarā uzņēmums veica restrukturizāciju un saprotot to, ka jāpievērš lielāka uzmanība klientu apkalpošānas kvalitātei, nevis kvantitātei, tika nolemts atstāt vienu metāllūžnu pieņemšanas punktu Sprīdīša ielā 1.

Uzņēmums ietilpst koncerna „Cronimet Group” sastāvā, kas nozarē darbojas jau 30 gadus. Cronimet ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas nodarbojas ar metāllūžņu uzpirkšanu un tālāku realizāciju.

SIA "Cronimet Latvia" pamatdarbība ir visa veida krāsaino un melno metāllūžņu savākšana, tālāka to uztilizācija ar mēŗķi mazināt apkārtējās vides piesārņojumu. Uzkrātie metāla atkritumi tiek realizēti gan metāla pārstrādes uzņēmumiem  Latvijā, gan Eiropā, kā arī Āzijā.

Darbojoties metāllūžņu apsaimniekošanā, esam sapratuši, ka panākumi ir atkarīgi no attieksmes pret klientu, atvērtības un atsaucības. Tādēļ saviem klientiem nodrošinām ātru samaksu, kas motivē viņus arvien atgriezties pie mums. Veiksmīgs sadarbības rezultāts ir panākumu atslēga uzņēmējdarbības attīstībai.